Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φωτογραφία

Eleaf iKonn 220

2 απαντήσεις στο θέμα

#1 Vamire

Vamire

Νέος Μέλος

• Μέλη
  • 8 Δημοσιεύσεις
  • LocationΑθήνα

Δημοσιεύθηκε 15 Αύγουστος 2017 - 04:08 μμ

To ikonn περα απο την οθονη του αξιζει; Ειναι απο πλαστικο το σωμα του ή ss;
Ξερετε αν θα βγαλει καινουργια version διχως το προβλημα με την οθονη;
Ειμαι μεταξυ αυτου και του predator 228 στο τελευταιο εχει θεμα ομως με το 510 αποτι διαβαζω.. Αλλοι λενε πως το εχει φτιαξει η wismec στα καινουργια αλλα δεν υπαρχει τροπος να καταλαβεις αν ειναι τα καινουργια..

#2 giorgos maniadakis

giorgos maniadakis

Φουγάρο

• Διαχειριστές
  • 1.852 Δημοσιεύσεις
  • LocationΙεραπετρα κρητη

Δημοσιεύθηκε 15 Αύγουστος 2017 - 04:56 μμ

@ Vamire αν και δεν εχω ασχοληθεί καθόλου με 2 μπάταρα Μοντ το ikonn 220 σίγουρα δεν ειναι απο SS , το μαρτυρά ακόμα και το βάρος του χωρίς μπαταριες  134 γραμμάρια :nai:    

7825804-15.jpg

και σε εμένα μου η εξωτερική κατασκευή του  δινει την αίσθηση απο  σκληρό πλαστικό  με το ασημί σχέδιο να μοιαζει με αλουμίνιο :nai:

ο εξωτερικός σχεδιασμός του ikonn μου δείχνει ότι η εταιρία Eleaf ήθελε να χτυπήσει  τον μεγάλο αντίπαλο στα 2 μπάταρα το  Smok Allien 220  με τα πολλά προβλήματα στην εξωτερική  βαφή του και σε καποιες αναφορές απο κάποιους χρήστες ακόμα και στην πλακέτα..

όσο αφορα το σχόλιο σου για το  predator 228 όντως ισχύει αυτο το θεμα στον 510 πόλο σε πάρα πολλά Μοντ , τώρα αν η wismec  εχει φτιάξει το υπαρκτό θεμα του πόλου ακούω θετικά σχόλια χωρίς να το εχω διαπιστώσει ο ίδιος..

αν ηταν να πάρω κάποιο 2 μπατάρo Μοντ απο τα 3 αναφερθέντα θα έπαιρνα το  ikonn 220 για το λόγο ότι σε ολα τα μονό μπάταρα που πήρα απο την εταιρία Eleaf βγήκαν ολα αξιόπιστα και λειτουργικά ..

ίσως κάποιο μελος του φόρουμ και κάτοχος του συγκεκριμενου Μοντ να μας διαφώτιζε ακόμα καλύτερα απο τι υλικό εχει κατασκευαστή και να μας πει για τα + και τα - του Μοντ  :nai:    

• Vamire του αρέσει

#3 Vamire

Vamire

Νέος Μέλος

• Μέλη
  • 8 Δημοσιεύσεις
  • LocationΑθήνα

Δημοσιεύθηκε 15 Αύγουστος 2017 - 06:16 μμ

Δεν μπορω να βγαλω πορισμα. Αλλοι λενε ειναι πλαστικο και αλλοι παλι οχι πχ στο gearbest.
Σαν μεγεθος εμφανιση και κουμπι το γουσταρω αλλα δεν ξερω το φοβαμαι λιγο το πλαστικο αν ισχυει + την οθονη του..
Το predator το γουσταρω και αυτο.. Επεσα σε περιπτωση δυο μοντακια που μου αρεσουν αλλα εχουν τα θεματακια τους.
Μαλλον θα περιμενω λιγο αλλα οι τιμες τους απο aliexpress ειναι λουκουμι.    :glosa:

• giorgos maniadakis του αρέσει

Απαντήστε στο θέμα

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη

Καλωσήρθατε!
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση κάντε εγγραφή.